Jsem gay? Jak zjistím, jestli jsem na kluky?

Mnoho mužů, a to nejen v pubertě, přemýšlí o své orientaci. Je to přirozené a není se čeho obávat. Ptáte se sami sebe: „Jsem gay?“, „Jsem na muže?“, „Co když nejsem na ženy?“

Nemusíte si dělat starosti. Odpověď vám může pomoci najít náš test sexuální orientace.

gay test
Existují také tradiční papírové testy, které však nejsou příliš dostupné. Test orientace můžete absolvovat online – gay test v prohlížeči.

Mnoho chlapců nebo mužů se na různých fórech ptá, jak mohou jasně zjistit, že jsou homosexuálové. Sexuální orientace je široké spektrum a každý člověk je jedinečný. Pokud nemáš rád holky a líbí se ti kluci, je pravděpodobné, že jsi gay nebo bisexuál. Někdo může být také pansexuál – to znamená, že nerozlišuje mezi pohlavím nebo pohlavní identitou.

Gayové cítí náklonnost k mužům. Platí to tak i pro vás? Zjistíme to s pomocí gay testu.

Nikdo za vás nemůže určit vaši sexuální orientaci, záleží na tom, jak to cítíte VY. Můžeme vám však pomoci se sebepoznáním – tím, že vám v našem testu položíme několik otázek a následně je vyhodnotíme. Výsledek vám ukáže, jak pravděpodobné je, že jste gay, bisexuál nebo pansexuál. Najdeme společně odpověď na otázku: Jsem gay?

Gay je člověk (přesněji muž), kterého přitahují jiní muži. Používá se také pro označení této lidské vlastnosti. Původem anglické slovo se časem ujalo v mnoha evropských i mimoevropských jazycích. V češtině se používá jako podstatné nebo i přídavné jméno a obvykle nezahrnuje lesby, ženy které přitahují ženy.

Definice slova gay z online encyklopedie

Jak se jiní dozvěděli, že jsou gayové?

Nedávno jsem si uvědomil, že jsem určitě gay. Bylo to moc těžké to přiznat, ale stalo se… Vždy když kolem projde holka, tak mě moc nepřitahuje, ale když projde kolem mě kluk, tak z něho nespustím oči. Nedávno jsem se zamiloval do mého spolužáka, nevím proč.

z online fóra